Про компанію

Наша компанія є представником будівельної індустрії у Чернівецькій області. «Екпріелтсервіс» займається будівництвом різноманітних споруд: будинків, саун та ресторанів. Ми не тільки поставляємо, але й виробляємо широкий асортимент багатоцільової та функціонально-міцної продукції. Наша торгова марка з’явилася на ринку у 2000 році. За цей немаленький період ми спромоглися отримати визнання багатьох українських та зарубіжних компаній та партнерів. Вони відзначили відмінну якість нашої продукції, професіоналізм високого рівня працівників нашої компанії та чудовий сервіс, який ми надаємо.

За час існування компанії, наші кваліфіковані працівники отримали велетенський досвід у використанні віконних технологій, що дозволяє максимально задовольнити потреби сучасних користувачів. Вони можуть знаходити рішення для конструктивно-нестандартних ситуацій, що зумовлені історично-архітектурними композиціями нашого незвичайного регіону.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо розвиватися і надалі.

Велику увагу ми приділяємо розвитку матеріальної бази підприємства, навчанню та підвищенню кваліфікації нашого персоналу в незалежності від займаної посади. Окрім віконних технологічних рішень, наше підприємство доволі успішно почало надавати послуги по встановленню гаражних воріт, захисних ролет, дахових вікон, тканинних жалюзі на вікна, вентиляційних систем та систем кондиціювання повітря. Ціни на металопластикові вікна у нашій компанії приємно здивують наших клієнтів.

Починаючи з 2005 року, компанія створила найновішу високотехнологічну лінію з виробництва унікальних для нашої країни дерев’яних віконно-дверних конструкцій. На лінії працює команда професіоналів, яка забезпечує контроль якості на кожному етапі виробництва.

Компанія «Експріелтсервіс» надає можливість купити дерев’яні вікна та двері, міжкімнатні дерев’яні двері за прийнятною ціною.

На території Чернівецької області є велика кількість об’єктів, що були забезпечені вікнами та дверима від нашої компанії, прийняті до експлуатації та успішно функціонують. Серед наших клієнтів є, як державні, так і приватні підприємства. Найбільш відомими є: Укрсоцбанк, компанії «Два Відра», «Ніко-Чернівці», «Екосир», готелі «Колвік», «Три товстуни» та багато інших відомих у нашому краї підприємств. «Експріелтсервіс» поставляє пластикові двері, інші вироби із дерева, скла та алюмінію.

Про компанію Екпріелтсервіс

Відзначимо, що ми керуємося наступними принципами:

Виробляємо продукцію тільки високої якості.

Намагаємося співробітничати тільки з надійними та перевіреними поставниками та використовувати якісні комплектуючі. Саме тому наша компанія сміливо надає гарантію на вироби та роботу, що виконуємо.

Піклуємося про репутацію, тому кожний із нас відповідально ставиться до своєї справи. Для нас важливим є те, щоб наші клієнти були впевнені, що завжди отримають від нас якісне обслуговування, а при виникненні будь-яких питань, можуть розраховувати на нашу допомогу.

Поважаємо наших клієнтів та цінуємо їхній час. Наш сайт є підтвердженням цього, оскільки тут клієнт має можливість ознайомитися з усією нашою продукцією, викликати майстра для зняття замірів, економлячи свій час.

У нас Ви можете купити металопластикові вікна та двері.

Загальновідомо, що металопластикові конструкції зручні у використанні, забезпечують збереження тепла, захищають приміщення від неприємних запахів та сторонніх шумів. Наша фірма пропонує віконні конструкції із профілю «KBE Fenstersysteme» німецького виробництва. Ця продукція відповідає сучасним світовим, європейським та українським стандартам. Профіль відповідає ДСТУ. Продукція, маркована виробником KBE, вказує на його сертифікацію різними інститутами декількох країн світу.

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує своїм клієнтам придбати гаражні ворота по доступній ціні.

Ми займаємося реалізацією та встановленням високоякісних секційних гаражних та промислових, в’їзних воріт, шлагбаумів, буферних груп, які можуть керуватися різними типами керування. Компанія «Експріелтсервіс» надає різноманітні послуги із будівництва. Наші працівники надають послуги з будівельних робіт, встановлення металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних дверей та вікон.

Також ми виконуємо будь-які покрівельні роботи, ціна Вас приємно здивує.

Якщо Вам необхідно встановити вікна на дах, виконати монтаж сходів на грище, встановити ущільнювач для дахових вікон, тоді наші кваліфіковані майстри зможуть все це виконати, після того, як Ви звернетесь до наших менеджерів. Ви можете бути впевнені в якості наданих послуг у сфері будівництва, оскільки у нас за плечима великий досвід роботи на протязі тривалого періоду.

Наші клієнти