Вас цікавлять зимові сади?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Зимові сади в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує послугу з оформлення зимового саду з алюмінієвого профілю під ключ за прийнятною ціною. Сьогодні подібне архітектурне творіння відноситься до найбільш популярних. Конструкція додасть будь-якому будинку індивідуальності й неповторності.

Майстри «Експріелтсервіс» зможуть побудувати зимовий сад зі склопакетів, його вартість приємно здивує наших клієнтів.

 Будівництво зимового саду з алюмінію починається з облаштування каркасу і закінчується дизайном ландшафту. В результаті наші клієнти отримають унікальне приміщення, яке буде нагадувати про літо кожен день.

Фірма гарантує довговічність споруди, оскільки наші кваліфіковані майстри якісно проводять роботи у відповідності з усіма існуючими вимогами з будівництва подібних об'єктів. Довговічність споруди залежить від якості виконання фундаменту. Його структура буде залежати від складу ґрунту і погодних умов нашої області.

Протягом формування зимового саду, наші фахівці встановлять необхідні системи для нормального його функціонування.

В саду обов'язково потрібно опалення. Підбір певної системи залежить від багатьох факторів. Тут слід взяти до уваги площу зимового саду, призначення даного приміщення, види рослин. Для опалення можуть використовуватися електричні радіатори, спліт-системи, теплі підлоги, водяне і повітряне опалення.

Крім системи опалення, важлива система вентиляції. Це може бути механічна або природна вентиляція.