Ви бажаєте придбати вертикальні жалюзі?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Вертикальні жалюзі в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує величезний вибір вертикальних жалюзі і виконує їх встановлення. Цей різновид жалюзі підходить для установки в приміщеннях будь-якого призначення. Для зменшення надмірної офіційності зовнішнього вигляду жалюзі, їх можна декорувати драпіруванням, ламбрекенами і традиційними фіранками.

У конструкції вертикальних жалюзі застосовується тканина або пластик різної фактурі, щільності, забарвлення і візерунку.

В нашій колекції представлено 40 різновидів європейського виробництва і більше 130 тонів. Для більшості покупців, охочих купити жалюзі (вертикальні), ціна є одним з головних факторів вибору. Ми намагаємося запропонувати найдоступніші ціни. В колекції є варіанти економ-класу і більш дорогі, але всі вони відрізняються виключно високою якістю.

З допомогою жалюзі природне світло можна зробити дуже м'яким, розсіяним і приємним. А можна і зовсім прибрати їх одним рухом, відкривши тим самим повний вид за вікном.

Ми пропонуємо широке розмаїття стилів, фактур і розмірів.

Якщо раніше вертикальні жалюзі вважалися більш офісним варіантом, то сьогодні вони активно використовуються і в житлових приміщеннях. Багато дизайнерів успішно застосовують їх для створення затишного домашнього інтер'єру. Адже сучасні стильні жалюзі (вертикальні) - це не тільки функціональний, але ще і дуже хороший декоративний елемент.