Ви хочете придбати горизонтальні жалюзі?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Горизонтальні жалюзі в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує і встановлює різноманітні горизонтальні жалюзі для вікон. Горизонтальні жалюзі володіють високими сонцезахисними властивостями. Застосування сучасних механізмів забезпечує ефективність та легкість управління конструкцією, а також регулювання потоку світла. Ще одна перевага, що вигідно відрізняє наші горизонтальні жалюзі на пластикові вікна - ціна.

При високій якості та широкому розмаїтті ми пропонуємо найдоступніші ціни на свою продукцію.

Можна підібрати дуже хороші, стильні і функціональні горизонтальні жалюзі, і при цьому зовсім недорогі.

Наша колекція містить різноманітні варіанти горизонтальних жалюзі:

однотонні;

перфоровані, розсіюють світло, яке проходить скрізь них, роблять його м'якішим і приємнішим;

декоровані під дерево.

Є два основних різновиди алюмінієвих горизонтальних жалюзі - внутрішні та зовнішні. Перші встановлюються між шибками (в разі звичайних дерев'яних вікон з подвійними стулками), а керуючий елемент виводиться в приміщення. Зовнішні ж встановлюються з внутрішньої сторони вікна.

Дерев'яні моделі особливо якісно поєднуються в комбінації з дорогими меблями та цінними тканинами

Для виготовлення таких жалюзі застосовуються особливі дерев’яні породи, оброблені захисним лаком, завдяки чому ламелі не псуються від впливу ультрафіолету і не деформуються.

Важливий момент, який враховують, вибираючи горизонтальні тканинні жалюзі для пластикових вікон - вартість. Точна ціна залежить від кількох факторів: матеріали, розміри, аксесуари, ширина ламелей та інші особливості. Будь-які питання, в тому числі щодо ціни, можна уточнити у наших менеджерів.