Ви бажаєте придбати жалюзі?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Жалюзі в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує жалюзі для пластикових вікон та інших віконних конструкцій. У нашому асортименті представлені різні забарвлення і моделі сучасних вертикальних, горизонтальних, рулонних та інших типів жалюзі. Також ми виконуємо всі роботи по монтажу сонцезахисних жалюзі. Варто зазначити, що ми пропонуємо саме сонцезахисні жалюзі, вони не виконують будь-яких протизламних функцій, і застосовуються тільки для захисту від сонячних променів і покращення естетики приміщення.

У кожній категорії жалюзі пропонуються різноманітні види матеріалів, фактур і кольорових гамм.

Існує кілька основних видів віконних жалюзі: вертикальні, горизонтальні і рулонні.

Вертикальні жалюзі - це ламелі (пластикові або тканинні), що обертаються навколо вертикальної осі і відсовуються в бік, звільняючи вікно.

Горизонтальні жалюзі - це алюмінієві, пластикові або дерев'яні ламелі, що обертаються навколо горизонтальної осі і збираються вгору, звільняючи вікно. Такі жалюзі підходять не тільки на звичайні вікна, але і на балконні, в тому числі двері.

Рулонні жалюзі - це тканинні штори жалюзі по всій довжині вікна, які встановлюються на розташовану зверху вісь.

Відрізняються гарними нанесеними малюнками, оскільки полотно є безперервним по всій площині поверхні, що не властиво традиційним горизонтальним жалюзі на кухню чи для інших кімнат. Такі моделі підходять для будь-яких кімнат, особливо красиво виглядають на кухнях.

Всі жалюзі з тканини, пластику чи інших матеріалів з нашого асортименту відрізняються абсолютною екологічністю. Багата кольорова гамма, натуральні відтінки і всілякі малюнки на жалюзі додадуть будь-якому приміщенню неповторності та затишку.

Завдяки великій кількості переваг, перш за все естетичних, особливою популярністю сьогодні користуються жалюзі ролети.

Рулонні штори (ролети) дозволяють дуже легко регулювати кількість сонячного світла в приміщенні. Піднімаючи або опускаючи штори за допомогою ланцюжка, ви змінюєте кількість проникаючих сонячних променів. Особливо вони ефективні в тих місцях, де традиційні штори не дуже доречні, наприклад, на балконі. Це хороший декоративний елемент і одночасно ефективний захист від сонця.

Рулонні штори (тканинні ролети) бувають різних видів.

Залежно від типу конструкції їх ділять на:

Відкриті. Найбільш простий і доступний варіант.

Закриті (касетні). Призначений для намотування штори вал, захований в естетичний короб, з двох боків передбачені напрямні планки.

З кріпленням до стіни і стелі. Мають аналогічну відкритим конструкцію, але вал і кріпильні механізми в них більш міцні.

У нашому асортименті також присутні різноманітні жалюзі на мансардні вікна, у тому числі  і рулонні штори.

Залежно від використовуваної тканини, також виділяють кілька різних видів рулонних штор:

День-ніч. Двошарове полотно зі світлими і темними смугами.

Прості тканинні. Щільність тканини може бути різною.

Блек аут. Практично повністю ізолюють приміщення від сонячних променів.

Тканини з натуральних матеріалів (джут, бамбук).

Наша компанія надає можливість купити жалюзі на вікна в Чернівцях, ціни на які є найдоступнішими. При цьому ми гарантуємо виключну якість. Придбавши наші жалюзі, ви обов’язково залишитесь задоволеними.