Вас цікавлять захисні ролети?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Захисні ролети в Чернівцях та Чернівецькій області

Захисні ролети на вікнах служать візитною карткою кожного сучасного будинку. Вони відмінно вписуються в різні стилі архітектури, а також мають широкий спектр технічних рішень. Ролети, що використовуються нашою фірмою, надійно захищають від проникнень та крадіжок.

На сьогоднішній день дані ролетні системи можна вважати безпрограшним рішенням в забезпеченні безпеки різного роду будівель. Ролетні системи конструкції виготовляються з алюмінію. Цей метал відрізняється своєю екологічністю, а також стійкістю перед ультрафіолетом та іншими зовнішніми факторами.

Асортимент приводів для даних ролетних систем дуже широкий, починаючи класичними і, закінчуючи електроприводами з додатковими функціями.

Захисні ролети

Також наша фірма пропонує різноманітність кольорів для ролетних систем. Це і чорний, і сріблястий, і коричневий, і червоний, і бежевий, і синій, і навіть під дерево. Профілів також існує безліч: від 37 міліметрів до 77 міліметрів, як роликового плющення, так і екстрагований з підвищеною міцності.

різноманітність кольорів для ролетних систем

Для персоналу фірми дуже важливо якісно виконувати всі вимоги клієнтів на кожному з етапів роботи.

захисні ролети на вікна

Пропонуємо купити захисні ролети на вікна. Ціна Вас приємно здивує, а також Ви придбаєте впевненість в тому, що разом з установкою ролетних систем, Ви захищаєте приміщення від зломів і крадіжок, а себе від зайвих переживань та витрат.