Вас зацікавили вентильовані фасади?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Вентильовані фасади в Чернівцях та Чернівецькій області

Вентильовані фасади зовсім не так давно з'явилися на нашому українському ринку, їх визнали не тільки архітектори, але і будівельники, та, звичайно, і замовники. Такі види практичних фасадів застосовують у будівництві та у реконструкціях старих будівель, при оформленні нових будинків. Вентильований фасад – це найоптимальніше рішення, яке допоможе утеплити будинок і створити сучасний модний екстер'єр будівлі, що обов’язково порадує тих, хто у ній живе.

Складаються вентфасади з підконструкцій, якісного ізоляційного прошарку та зовнішньої панелі.  Зовнішна панель запобігає негативному впливу зовнішнього середовища. Врегулювавши систему алюмінієвої підконструкції, стає непотрібним вирівнювання стіни, щоби встановити вентильовані фасадні системи.

Компанія «Експріелтсервіс» розрахує, підготує і встановить для Вас вентильовані фасади будь-якої складності на будь-якому типі будівель за цілком прийнятну ціну. Зверніться за вказаними на сайті телефонами до нашого менеджера або залиште свою заявку за допомогою форми зворотного зв'язку на цій сторінці сайту. Ми завжди раді допомогти Вам у ваших прагненнях покращити свій будинок.