Вас цікавлять світлопрозорі фасади?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Світлопрозорі фасади в Чернівцях та Чернівецькій області

Наша компанія пропонує послугу установки світлопрозорих фасадів. Ми не тільки займаємося монтажем, але також проектуємо конструкції для житлових та комерційних будівель.

Світлопрозорі фасади є конструкціями, які виконуються за допомогою систем архітектурних профілів для будівництва спільно зі світлопрозорими елементами. Подібні складові можуть застосовуватися на частинах будівлі, а також і по всій площі поверхні, створюючи вигляд суцільної скляної поверхні. Дані фасадні конструкції використовують для надання спорудам чіткості ліній, легкості та гармонійності.

Оскільки частини фасадних конструкцій повинні брати на себе досить сильні навантаження (вагу, силу вітру, вплив температури), то вибір матеріалу для несучих конструкцій обмежений. Найчастіше для них застосовують алюмінієві сплави, нержавіючу сталь та її простий аналог. Останнім часом будівельні компанії все більше схильні використовувати алюміній, так як йому властиві певні переваги. Сплави з даного матеріалу виділяються високою міцністю до механічних впливів, стійкістю до корозії, температур. Для облаштування світлопрозорих фасадів ми також використовуємо алюмінієвий профіль.