Вас зацікавили канальні кондиціонери?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Канальні кондиціонери в Чернівцях та Чернівецькій області

Кондиціонер - апарат, за допомогою якого можна регулювати температуру повітря в закритому приміщенні, а також підтримувати необхідний рівень вологості, чистоти й швидкості руху потоків повітря. Їх в даний час дуже багато, але ми поговоримо про один з різновидів кондиціонерів - канальних кондиціонерах.

Канальні кондиціонери (центральні або приховані, як їх ще називають) встановлюються за різними типами стель.

Це може бути підвісна, підшивна або натяжна стеля. Завдяки таким можливостям, в процесі монтажу можна приховати внутрішній блок самого кондиціонера. Площину між підвісною стелею використовують для розміщення повітряних каналів. Силу такого роду кондиціонерів в основному становить 15 - 25 кВт. У зв'язку з тим, що повітряних каналів, які підводять до кондиціонерів, існує кілька. Можна зрозуміти, що один канальний кондиціонер може обслуговувати будь-які квартири або невеликі приміщення, навіть промислові.

Канальні кондиціонери Panasonic володіють (варіюються в залежності від моделі):

вдосконаленою панеллю керування з вбудованим термостатом;

груповим та індивідуальним типами управління;

інверторним керуванням;

автоматичним управлінням швидкості вентилятора;

модифікованим управлінням та підключенням;

тихим зовнішнім блоком;

функціями Restart, Soft Dry, Super Quiet;

дистанційним пультом;

зручними розмірами всіх складових кондиціонера, а також довгим трубопроводом, близько 50 метрів.

Довжина буде залежати від моделі. Нами представлені різновиди моделей для всіх рівнів статичного тиску. Для моделей з обігрівом передбачений автоматичний режим, а також функція Hot Start, що відповідає за управління "гарячим запуском".

Канальні кондиціонери Panasonic (низький статичний тиск) володіють повітряним потоком низької швидкості, менше шумлять, використовуються при короткій протяжності труб. Корпус - висотою в 27 сантиметрів. Також можливе підключення двох або навіть трьох блоків, що знаходяться всередині, та до одного, що знаходиться поза приміщенням.

Канальні кондиціонери Панасонік (середній і високий статичний тиск): створюють сильний потік повітря, використовується трубопровід більшої довжини. Корпус висотою в двадцять дев'ять сантиметрів.

Потрібно додати до всього перерахованого вище, що, якщо Ви хочете купити канальні кондиціонери для квартири, ціна приємно здивує, а якість і зовнішній вигляд будуть продовжувати радувати багато років.