Вас цікавлять покрівельні роботи?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Покрівельні роботи в Чернівцях і Чернівецькій області

Професійні фахівці компанії «Експріелтсевріс» якісно виконують будь-які покрівельні роботи і монтаж покрівлі. Покрівельні роботи відносяться до одного з найважливіших етапів в будівництві будь-якого об'єкта. Завдання покрівлі - захистити об'єкт від негативного впливу різних зовнішніх факторів, таких, як атмосферні опади і прямі сонячні промені. Друга найважливіша функція покрівлі - теплоізоляція.

Наші ціни на покрівельні роботи є невисокими, але при цьому клієнт завжди отримує якісний результат комплексно виконаного завдання.

Наша компанія має величезний досвід і спеціалізується на виробництві та укладці покрівель з полівінілових та еластичних поліолефінових мембран, а також супутніх аксесуарів. Ми маємо досвід виконання покрівельних робіт металочерепицею, сталевим профнастилом, єврошифером, черепицею та іншими матеріалами.

Компанія «Експріелтсервіс» впорається з будь-яким завданням, ми не обмежуємося в плані видів, обсягів роботи або складності конкретного завдання. Професійні фахівці швидко і максимально якісно виконають будь-яку роботу.

Наші розцінки на покрівельні роботи залежать від таких критеріїв:

  • матеріал, з якого буде виготовлятися покриття;
  • складність конструкції;
  • висота об'єкта і зручність виконання робіт;
  • обсяги робіт.