Вас цікавлять підвіконня та відливи?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Підвіконня та відливи в Чернівцях і Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує різноманітні якісні підвіконня і відливи на вікна, які вигідно відрізняються приємним зовнішнім виглядом, надзвичайною простотою в догляді і доступною вартістю, що особливо важливо для багатьох покупців.

Пластикові підвіконня DANKE виробляються з ексклюзивними декоративними елементами та глянцевою фактурою.

Це універсальні і безкомпромісні вироби, яким на сьогоднішній день просто немає більш вигідних альтернатив. Підвіконня ДАНКЕ - це не тільки функціональні вироби, а й стильне доповнення до сучасного інтер'єру. Елегантний зовнішній вигляд підвіконня дуже позитивно впливає на загальній вигляд всього приміщення. Завдяки широкій різноманітності кольорових і стилістичних варіацій, такі підвіконня гармонійно поєднуються практично з будь-яким стилем інтер’єру.

ДАНКЕ - це надійні і стильні підвіконня ПВХ.

Вироби зовсім невибагливі в догляді, їх досить просто періодично протирати від пилу вологою ганчірочкою, більше ніякого обслуговування вони не потребують. За рахунок високих характеристик, підвіконня можна навіть успішно використовувати в якості робочої кухонної зони, що особливо актуально для квартир з маленькими кухнями. Конструкція виробів розроблена особливим чином німецькими інженерами і дизайнерами, завдяки чому забезпечує оптимальні функціональні і естетичні властивості. Ідеальна якість досягається завдяки застосуванню найкращих матеріалів, сучасного європейського обладнання та надійного високоякісного ламінату.

Основні особливості:

ідеально гладка глянцева поверхня;

унікальна конструкція;

стійкість до зношування і виникнення естетичних дефектів (подряпин, тріщин);

стійкість до негативного ультрафіолетового впливу;

стійкість до впливу високих температур;

повна паростійкість і вологостійкість.

І ще одна важлива перевага для бажаючих придбати підвіконня ДАНКЕ - ціна.

У своїй категорії продукти цієї марки є одними з найбільш якісних і доступних в ціновому плані. А широкий асортимент дозволяє підібрати не тільки підходящу по стилю і параметрам модель, але і за ціною.

Також наша компанія пропонує якісні підвіконня з штучного мармуру, яким характерні наступні властивості:

теплостійкість;

водостійкість;

міцність за рахунок особливого зовнішнього покриття;

захищеність від негативних зовнішніх впливів;

естетичність зовнішнього вигляду.