Ви бажаєте придбати міжкімнатні двері?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Міжкімнатні двері в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує сучасні міжкімнатні двері з дерева. Наша продукція відрізняється високою італійською якістю і вишуканим стилем. Двері з нашого асортименту увібрали в себе найкращі естетичні та ергономічні традиції Італії, яка є загальновизнаним світовим лідером в сфері виробництва дверей. Застосування якісних комплектуючих італійського виробництва, разом із стильним і вишуканим дизайном, надає нам можливість запропонувати кращу серію дверей для міжкімнатних переходів - «ІТАЛІЯ». Більш того, наша компанія дає споживачам чудову можливість купити недорого міжкімнатні дерев'яні двері у Чернівцях, ціна на нашу продукцію є максимально демократичною при гарантовано високій якості. Ми завжди намагаємося створити для клієнтів максимально вигідні умови. До того ж, наші колекції дверей містять різні моделі, які відрізняються не тільки в естетичному і функціональному плані, але ще і в ціні.

Завдяки цьому, ви маєте можливість придбати недорогі моделі дверей, які ідеально підійдуть під ваші стилістичні вимоги, смаки та бюджет.

Серія елегантних дверей «ІТАЛІЯ» представлена двома колекціями «ЛІНЕА» та «КЛАСИКА», в яких гармонійно поєднуються передові технологічні досягнення, кращі матеріали та інноваційні, оригінальні ідеї. Але, на першому місці - унікальна якість. Це не просто одна з особливостей нашої продукції, а її фундаментальна база. Є широке розмаїття моделей і забарвлень, які здатні задовольнити смаки навіть найвибагливіших клієнтів, а доступні ціни на двері внутрішні міжкімнатні дерев'яні роблять нашу продукцію ще більш привабливою, особливо в поєднанні з високою якістю європейського рівня.

Модель D031 Горіх

 «Модель D031: Горіх»

Італія Класика Горіх

 «Італія - Класика: Горіх»

Модель D031 Білий

 «Модель D031: Білий»

Італія Класика Білий

 «Італія - Класика: Білий»

Італія Лінеа Дуб

 «Модель H011: Дуб»

Італія Лінеа Дуб

 «Італія - Лінеа: Дуб»

Італія Лінеа Дуб

 «Модель Н011: Венге»

Модель Н011 Венге

 «Італія - Лінеа: Венге»

Італія Лінеа Венге

 «Модель Н011: Білий»

Італія Лінеа Білий

 «Італія - Лінеа: Білий»

Модель Н011 Білий

 «Модель Р001: Білий»

Італія Лінеа білий дуб венге світлий горіх

 «Італія - Лінеа: білий, дуб, венге, світлий горіх»

Італія Класика Білий

 «Італія - Класика: Білий»