Вас цікавлять металопластикові вікна чи двері?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Металопластикові вікна та двері в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія "Експріелтсервіс" - виробник металопластикових вікон та дверей

Ми займаємося виробництвом, доставкою, встановленням та сервісним обслуговуванням вікон і дверей.

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує купити металопластикові вікна та двері у Чернівцях і Чернівецькій області. Всі вироби відрізняються високою якістю і стильністю. Ми пропонуємо величезний вибір якісних вікон і дверей за доступними цінами.

Тепло і затишок - це вимоги, яким повинен відповідати кожний будинок.

Вікна повинні ефективно зберігати тепло всередині приміщення, не пропускати неприємні запахи і всілякі сторонні шуми з вулиці. Ми надаємо можливість замовити металопластикові вікна від виробника, які повністю відповідають цим вимогам.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте комплексне вирішення задачі.

Ми беремо на себе абсолютно всі роботи: консультація щодо вибору відповідних конструкцій, заміри, доставка і встановлення, контроль якості виконання робіт, сервісне обслуговування.

«Експріелтсервіс» пропонує приємні ціни на металопластикові двері, гарантуючи якість, як самих виробів, так і всіх робіт по їх встановленню.

Металопластикові віконні конструкції з нашого асортименту виробляються провідними компаніями з перевіреного часом німецького профілю «КБЕ». Наші вікна і двері відповідають всім стандартам якості.

Основні переваги наших віконних і дверних систем:

довговічність;

простота в догляді;

звукоізоляція;

теплоізоляція;

безпека для здоров'я, екологічність;

стильний дизайн;

можливість з'єднання різних систем між собою.

ПВХ-профіль «КБЕ», з якого виготовлені пропоновані нами вікна, виробляється в Німеччині за спеціальною технологією «green line».

Ця методика значно підвищила стійкість вікон до негативного впливу атмосферних опадів, низької або надмірно високої температури, та інших погодних явищ. Випробування показали, що властивості профілю «КБЕ» не змінюються протягом мінімум 40 років експлуатації.

Важливий фактор, який цікавить кожного бажаючого купити металопластикові двері вхідні – ціни. Вартість повністю залежить від обраного виду систем, їх конструктивних особливостей, розмірів, використовуваних механізмів, функціональності і маси інших нюансів. Наш асортимент досить великий, є більш бюджетні конструкції, середньої цінової категорії і різні дорогі варіанти.

Звернувшись до нас, ви відразу вирішуєте всі завдання. Виконання замовлення «під ключ» передбачає, що ми беремо на себе всі роботи, аж до передачі вам готового результату - встановлених і налагоджених віконних та дверних систем в приміщенні.