Ви хочете купити коміри для мансардних вікон (вікон на дах)?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Ущільнюючі коміри для мансардних вікон у Чернівцях та області

Тип ES для покрівельних матеріалів рулонної та плоскої конфігурації

Цей різновид комірів дозволяє виконувати з'єднання віконних конструкцій з покрівельними матеріалами, що мають плоску або рулонну конфігурацію (руберойдом, плоскою бляхою, бітумними гонтом, плоскою черепицею, накладеною двошарово).

 Тип EL для лускатого покрівельного матеріалу

Такий вид ущільнювача матеріалу дає можливість з'єднати віконну конструкцію з наступними категоріями покрівельних матеріалів: укладена лускатим способом плоска черепиця, бітумний гонт, сланці. Бічні складові коміра укладаються поперемінно з рядами покрівлі.

 Тип EZ для профільного покрівельного матеріалу

Даний вид ущільнювача коміра використовується при виконанні монтажу вікон в комбінації з покрівельними матеріалами профільного типу: металочерепиця або черепиця. Підходить для тих видів матеріалу, висота профілю яких не перевищує 45 мм.

 Тип ЄП для високопрофільного покрівельного матеріалу

Такі ущільнювальні коміри дозволяють з'єднувати вікна з покрівельними матеріалами високопрофільної конфігурації, до яких відноситься черепиця та профнастил. Одна з відмінностей полягає в конструкції нижнього м'якого фартуха (у нього більше довжина і ширина, що забезпечує підвищену щільність з'єднання з покрівлею високопрофільного типу).

Система установки і ущільнювальні коміри дають можливість зробити правильний монтаж віконної конструкції на поверхні даху. Різні види комірів дозволяє виконати з'єднання вікон з будь-якими видами покрівельних матеріалів.