Ви бажаєте придбати відкатні та розпашні ворота?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Відкатні та розпашні гаражні ворота у Чернівцях та області

Компанія «Експріелітсервіс» встановлює надійні та сучасні розсувні та відкатні гаражні ворота. Монтаж таких воріт проводиться всередині двору або території, а відкочувати їх можна вліво або вправо. Унікальність конструкції дозволяє не доторкатися воротам до землі, що дуже зручно у використанні та довговічно. При відкритих воротах прохід повністю вільний, вони не займають його простір. Блоки вмонтовуються у міцний фундамент.

Ворота можуть мати різні розміри, конфігурацію, забарвлення і інші конструктивні особливості, що дозволяє підібрати оптимальний варіант під будь-які вимоги. Для виготовлення каркаса застосовується профільна труба (перетин залежить від потреб), кутник і вертикальна решітка, також виконана з труби. При бажанні каркас можна обробити профнастилом або деревом.

Розсувні ворота також дуже популярні й ефективні.

Не тільки забезпечують надійний захист, але і підкреслюють красу території. На відміну від відкатних, можуть бути досить легкими і прозорими. І ще одна перевага, що відрізняє розпашні гаражні ворота - ціна. При високій ефективності цей варіант є одним з найдоступніших. Ворота можуть мати кілька варіантів обробки: звичайна решітка, профнастил, залізний лист, дерево, пластик. Можна вибрати і інший матеріал індивідуально.