Ви бажаєте придбати гаражні секційні ворота?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Гаражні секційні ворота у Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує та встановлює сучасні, надійні та стильні секційні гаражні ворота. В асортименті є багатоманітні види, конфігурації та розміри, великий вибір автоматики та кольорових рішень.     

Особлива перевага наших воріт – збереження тепла.

У конструкції передбачено спеціальний пінополіуретановий наповнювач та гумовий ущільнювач, що забезпечує хорошу теплоізоляцію. Застосування шарових підшипників гарантує м’який та плавний хід воріт. Дякуючи наявності торсійної пружини, компенсується вага виробу, що дозволяє піднімати і опускати ворота без особливих зусиль. Ще одна перевага, що вирізняє секційні гаражні ворота – ціна. Такі ворота виступають найефективнішим і оптимальним рішенням.

Конструкція воріт складається із певної кількості секцій, що залежить від висоти отвору. При відкритті ворота піднімаються уверх і кріпляться під стелею. Завдяки цьому, ворота у відкритому стані не займають місця ні у гаражі, ні навколо нього. Наша компанія запропонує велику кількість різноманітних моделей. Наші клієнти мають можливість придбати секційні гаражні ворота. Всі різновиди з розмірами, цінами, детальною інформацією можна знайти на нашому сайті.

Наші секційні гаражні ворота мають декілька вагомих переваг:

можна використовувати усю площу гаража при відкритих воротах;

конструкцію можна укомплектувати окремими дверима, що можуть бути вбудовані у ворота, або установлені окремо, але виконані у такому ж стилі;

відкриття і закриття воріт не викличе труднощів навіть у сильно засніжену зимню пору;

великий вибір кольорів, є моделі з рельєфною фактурою поверхні;

різноманітні види зовнішнього малюнку;

надійні панелі ефективно зберігають тепло у гаражі та будинку;

стійкість до впливу атмосферних явищ.