Ви бажаєте придбати гаражні ворота?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Гаражні ворота у Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» надає можливість заказати гаражні залізні ворота різного типу та форм: секційні, відкатні, розпашні, підйомні, автоматичні, електричні. Також ми пропонуємо придбати сучасні шлагбауми та автоматику до них. Наша компанія забезпечує комфорт та безпеку будь-яких житлових, промислових приміщень та територій.

Якщо Ви шукаєте, де купити електричні гаражні ворота, зверніть увагу на пропозицію нашої компанії.  

Ми реалізуємо та встановлюємо високоякісні гаражні та промислові, заїзні відкатні та розпашні ворота, шлагбауми, буферні групи, які додатково можуть оснащуватися всілякими  системами керування відомих компаній, таких як «SOMMER» та «Came», які спеціалізуються на виробництві автоматики та механічної фурнітури до таких виробів.

Сучасні технології, що застосовуються на виробництві секційних воріт, додають багато переваг перед звичайними із металу, як в зовнішньому вигляді, так і на рівні надійності та міцності.

 У нашому асортименті представлені тільки найкращі підйомні гаражні ворота в Чернівцях. Відзначимо, що ціни на гаражні ворота доступні, при цьому надійність та міцність залишаються на високому рівні. Сучасна автоматика надає гаражним конструкціям легкості і задовольнить Ваші потреби у комфорті та зручності у використанні. До Ваших послуг дистанційне відкривання за допомогою пульта з плаваючою точкою, автоматичним реверсом при зустрічі із перепоною, аварійним відключенням, кодовим замком та іншими засобами автоматизації. Ціна на автоматичні гаражні ворота приємно здивують наших клієнтів.

Ви можете з ними ознайомитися у прайс-листі.

У своїй роботі ми завжди робимо акцент на якості продукту і послугах, що надаємо. При цьому ми намагаємося запропонувати максимально доступні ціни. Наші розцінки досить скромні, тому забезпечення безпеки за допомогою сучасних автоматичних воріт не можна назвати розкішшю.

Ми пропонуємо сучасні і надійні  автоматичні підйомні гаражні ворота. Їх розміри, ціни і детальні технічні характеристики Ви знайдете на нашому сайті. Якщо у Вас виникли додаткові питання, то відповіді на них можна отримати у наших консультантів.

Секційні ворота виступають альтернативою традиційних розпашних воріт.