Вас цікавлять будівельні роботи в Чернівцях або Чернівецькій області?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Будівельні роботи в Чернівцях і Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує повний комплекс проектних і будівельно-монтажних робіт в Чернівцях і Чернівецькій області. Ми виконуємо будь-які види будівельних робіт, орієнтуємося на високу якість робіт і об'єктів, та пропонуємо демократичні розцінки будівельних робіт. Ретельно контролюється кожний етап реалізації проекту, використовуються передові будівельні технології. Ми індивідуально і комплексно підходимо до реалізації кожного проекту.

Наша команда - це висококваліфіковані фахівці в сфері будівництва та ремонту, які вміють якісно і швидко виконувати завдання будь-якої складності.

Будівельні роботи

Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте:

якісну і в строк виконану роботу;

чітке виконання обов'язків;

доступні ціни на будівельні роботи;

комплексний підхід: підготовка документації, проекту, земельної ділянки, безпосередньо будівництво, оздоблювальні роботи та введення об'єкта в експлуатацію;

гарантійне та післягарантійне обслуговування;

контроль якості на всіх етапах;

індивідуальний підхід.

Будівництво каркасних будинків

Компанія «Експріелтсервіс» здійснює будівництво каркасних будинків, як на основі готових типових проектів, так і за індивідуальними проектами клієнтів.

Каркасні будинки мають кілька переваг у порівнянні з іншими видами:

  • вартість будівельних робіт нижче в порівнянні зі зведенням дерев'яних або цегляних будинків;
  • не потрібно зводити дорогий фундамент;
  • надійна теплоізоляція;
  • екологічність;
  • швидкість спорудження.

Будівництво будинків з газобетону і піноблоків

Ми здійснюємо будівництво будинків з газобетону і піноблоків.

Сьогодні ці матеріали є одними з найбільш популярних і раціональних в плані ціна/якість, що обумовлено наступними перевагами:

  • ефективна звуко- і теплоізоляція;
  • стійкість до низьких температур;
  • порівняно невелика вага;
  • менші витрати на матеріали в порівнянні з цеглою.

Побудувати будинок із блоків можна практично в будь-якій конфігурації і за короткий термін.

Лазні

Будівництво лазні - це також одна з послуг, яку надає наша компанія. Баня будується не на один рік, тому до цього слід підходити дуже уважно. Ви можете самостійно скласти проект, взяти готовий або розробити індивідуальний з нашою допомогою. У будівництві лазень ми застосовуємо сучасні технології, що дозволяє забезпечити максимальний рівень комфорту для майбутніх відвідувачів.

 

Склади, ангари та інші виробничі приміщення

Компанія «Експріелтсервіс» здійснює будівництво складів, ангарів, цехів та інших об'єктів промислового, комерційного або сільськогосподарського призначення. Ми виконаємо будівництво будь-якої спеціалізованої будівлі «під ключ», у відповідності з усіма вашими вимогами.

Важливий фактор для бажаючих замовити виконання ремонтних і будівельних робіт в Чернівецькій області – розцінки. При високому рівні якості і гарантії результату, наша компанія завжди йде на зустріч замовникам, і пропонує найвигідніші умови.