Вас цікавить автоматика для воріт?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Автоматика для відкатних воріт в Чернівцях та Чернівецькій області

Автоматика для відкатних воріт «CAME» - це багатофункціональне, надійне високотехнологічне обладнання, що дозволяє організувати використання воріт в автоматичному режимі. Компанія «Експріелтсервіс» надає можливість купити автоматику для відкриття воріт, ціна якої є цілком доступною при високому рівні якості, функціональності та надійності. Комплект для автоматизації воріт складається з наступних ключових деталей: електромеханічний привід, керуючий блок з системою доступу.

В останній включений брелок з вбудованим радіопередавачем, кодова клавіатура, пристрій для зчитування карт та інші компоненти, що дозволяють обмежувати доступ і зручно управляти воротами. Відкатні ворота з автоматикою сьогодні активно застосовуються не тільки на територіях промислових підприємств, а й в інших сферах, в тому числі і облаштуванні приватних будинків. Важлива перевага, якою відрізняється наша автоматика на відкатні ворота - ціна. Різноманітність моделей дозволяє підібрати пристрій, який оптимально підійде під конкретні вимоги, як в плані функціональності, так і бюджету.

Bx-243

 Bx-243 (від 300 кг)

Тестування підтвердило, що модель BX-243 є найбільш безпечною та надійною в своїй категорії, повністю відповідає сучасним стандартам. У комплект входить повний набір пристроїв для автоматизації воріт, є енкодер для визначення положення воріт та електронна мікросхема, розташована по горизонталі, завдяки чому, значно спрощується процес прокладання кабелю. Для живлення BX-243 необхідна напруга 24 В.
Це оптимальний варіант для житлових об'єктів.

Серія Bx

 Серія Bx (400-600-800 кг)

Системи з лінії Bx прекрасно підходять для середньогабаритних воріт. Безпека і хороша функціональність дозволяє застосовувати їх на об'єктах будь-якого призначення. У цій лінійці автоматичних систем представлено 4 моделі, що живляться від 230 В, і 1 - від 24 В. Остання орієнтована, перш за все, на інтенсивну експлуатацію і дозволяє продовжувати безперервну роботу навіть при аварійному відключенні електрики. Електронні мікросхеми розроблені і вироблені за сучасними технологіями. Система має повний та самодостатній функціонал для експлуатації на будь-яких об'єктах.

Серія Bк

 Серія Bк (800-1200-1800-2200 кг)

У Bк зібрані всі кращі сучасні технології, що забезпечують широкий набір функцій та високий рівень безпеки. Дана система створена для систем колективної експлуатації середньогабаритних, а також воріт великих розмірів. Є модель, що заряджається від трифазної мережі, орієнтована, перш за все, на промислові підприємства. За рахунок технологічності пристрою є деякі унікальні можливості, наприклад, автоматична діагностика на предмет наявності несправностей, пов'язаних з роботою чутливих профілів або фотоелементів, а також забезпеченням освітлення в секторі проїзду, що знаходиться під контролем даної мікросхеми.

Серія By-3500

 Серія By-3500 (від 3500 кг)

Система By-3500T відрізняється унікальними техніко-експлуатаційними параметрами і найвищим рівнем надійності. Активно використовується, як на промислових, так й інших об'єктах. Оптимально підходить для установки на проїзди, які обмежуються великими, важкими воротами, вага яких може досягати 3,5 тон. Електроніка відрізняється багатофункціональністю, дозволяє налаштовувати управління неповним відкриттям воріт, відстежувати функціонування пристроїв безпеки перш, ніж запуститься черговий цикл, має можливість автоматичного блокування, якщо пристрої забезпечення безпеки виявляють перешкоду, ворота можна зупиняти за допомогою радіопередавача і т. п.