Хочете купити автоматику для секційних воріт?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Автоматика для секційних воріт в Чернівцях та Чернівецькій області

Автоматика представленої марки, призначена для управління воротами для гаражів, являє собою набір якісного оснащення, виготовленого із застосуванням високих технологій. Комплекс використовується для управління конструкцією в автоматичному режимі.

Головними складовими набору виступають:

  • привід електромеханічний;
  • блок управління (для лінії VER - встановлений всередині приводу);
  • система налагодженості доступу (зчитувач для карток, клавіатура з кодом, радіобрелок та інші компоненти контролю доступу, які дають можливість розкрити / закрити конструкцію).

Фірма «Експріелтсервіс» надає можливість придбати автоматику для гаражних секційних воріт за прийнятною ціною.

Ver Серія Bx

 Ver Серія Bx

Для конструкцій воріт секційного і підйомно-обертального виду.
Лінійка Ver виступає найкращим варіантом для керування дверима в гаражі сучасного типу в автоматичному режимі. Дана серія доповнена лампою для освітлення, яку легко та дуже просто встановити. Вона забезпечує безпеку і міцність по максимуму, що властиві виробнику Came. У нас Ви знайдете прилади для різного управління та забезпечення надійності, зокрема: безшумні та якісні напрямні, зовнішнє розблокування за допомогою троса, який закріплюється на ручці дверей.

Emega

 Emega

Площа поверхні дверного полотна - 14 кв. м.

Серія Вх

 Серія Вх

Mega - це електромеханічний привід, виготовлений для керування важкими воротами підйомно-обертального виду в автоматичному режимі. Вони обладнані втулками величезних та невеликих розмірів, які виготовляються з дерева, облицьовуються або ізолюються. Для даної лінії не передбачено обмежень у застосуванні, тому автоматика представленої серії може використовуватися у всіх необхідних напрямках.