Хочете придбати автоматику для розпашних воріт?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Автоматика для розпашних воріт в Чернівцях та Чернівецькій області

Компанія «Експріелтсервіс» пропонує широкий вибір пристроїв для автоматизації розпашних воріт. Крім високої ефективності, безпеки та багатофункціональності, є ще одна важлива перевага, якою відрізняється наша автоматика для розпашних воріт – ціна. Ми робимо все, щоб наші клієнти могли отримати якісну продукцію за мінімально можливими цінами.

Пристрої «CAME» - це надійні, сучасні і високотехнологічні системи для розпашних воріт.

Автоматика для розпашних воріт дозволяє швидко, ефективно та надійно автоматизувати роботу воріт і налагодити контроль доступу. Наш асортимент пристроїв досить широкий: є моделі, що задовольняють будь-які потреби не тільки в плані функціональності, але і вартості. До комплекту устаткування входить електромеханічний привід і керуючий блок з системами доступу, що включають брелок з радіопередавачем, кодову клавіатуру, пристрій для зчитування карт та інші засоби управління воротами. Ворота з автоматичним управлінням користуються найбільшим попитом у промисловому сегменті, але сьогодні активно застосовуються і в інших сферах, в тому числі у побуті. Наша компанія пропонує надійну, якісну, багатофункціональну і, при цьому, недорогу автоматику для воріт.

Frog-J

 Frog-J (стулка від 1,8 м)

Привід може використовуватися для управління воротами, які по ширині стулок не перевищують 1,8 м. Живиться від 24 В, встановлюється під землею. Штовхальне зусилля чітко відповідає актуальним світовим нормативам, що підтвердили результати тестування. Система може застосовуватися в умовах підвищених вимог до безпеки. Підходить для об'єктів, де можуть перебувати інваліди, діти та інші люди, яких не можна навчити правильно поводитися з такими пристроями. Дозволяє реалізувати автоматизацію навіть в тих місцях, які для цього абсолютно не пристосовані. Відрізняється компактністю і відсутністю необхідності в проведенні дорогих робіт по прокладці в процесі встановлення. Ідеальна система в плані ціна/якість, яка до того ж забезпечує приємний зовнішній вигляд. Оснащується керуючим блоком ZL90, побудованим на базі всіх сучасних технологічних досягнень. Має світлодіодну індикацію, функцію самостійної діагностики. Приводи підключаються за допомогою 3-жильного кабелю.

Серія Amico

 Серія Amico (Стулка не більше 2,2 м)

Привід відповідає всім нормам безпеки, відрізняється привабливим дизайном. Підходить для воріт, стулки яких не більше 2,2 м в ширину. Відмінне рішення для тих об'єктів, де, перш за все, важлива безпека. Є два різновиди приводу: живлення від 24 В і від 230 В. Модель на 24 В може встановлюватися в комбінації з керуючим блоком ZL90, який має функцію автоматичної діагностики і особливий трижильний кабель для підключення приводу. Модель на 230 В застосовується в комбінації з керуючим блоком ZA3N, який вирізняється широким функціоналом.

Серія Flex

 Серія Flex (стулка від 1,6 м)

Пристрої лінійки Flex використовуються для забезпечення автоматичного відкриття/закриття воріт розпашної конфігурації невеликих габаритів. Для встановленням потребується мінімум місця, систему можна встановлювати близько до стіни або огороджувальної конструкції. Оптимальний засіб для автоматизації пішохідних хвірток на території приватних і громадських об'єктів. Це малогабаритна і невимоглива в експлуатації автоматика з великим набором функцій. Є варіант зі змінним передавальним важелем і направляючою, що дозволяє встановлювати обладнання в умовах обмеженості простору або впритул до стіни. Є можливість оснащення мікросхемою резервного живлення, яка автоматично підключає запасне джерело електроенергії в разі відключення основного. Додаткове живлення забезпечується акумулятором, який дозволяє використовувати систему навіть при аварійному відключенні електроенергії.

 Серія Ferni

 Серія Ferni (стулки від 4,0 м)

Це сучасна різновидність приводу з важелем шарнірного типу. Дозволяє автоматизувати розпашні ворота, стулки яких до 4 м в ширину. Підходить для воріт, які не можуть автоматизуватися іншими варіантами систем через свої розміри. Є окрема модель, оснащена телескопічним передавальним важелем, що дозволяє мінімізувати габарити робочих вузлів в процесі відкриття стулок. Дана модель підходить тільки для воріт, у яких стулки не перевищують 2 м в ширину.

Серія Fast

 Серія Fast (стулки від 2,3 м)

Привід оснащується важелем шарнірної конфігурації. Дозволяє виконувати автоматизацію розпашних воріт, стулки яких не більше 2,3 м в ширину. Передбачена можливість монтажу системи на великі і середні опори, яким характерна обмежена площа для встановлення (від 19 см). Модель Fast, що живиться від 24 В, відрізняється великим набором функцій. Практичний і невеликий за розмірами привід забезпечить безпеку, плавність і рівномірність руху воріт.

Серія Ati

 Серія Ati (2 моделі: стулка від 3 м, і від 5 м)

Привід відрізняється довговічністю, надійністю і компактністю. Оптимальний засіб для організації автоматичного відкриття і закриття воріт з досить габаритними та важкими стулками. Всі складові системи чітко виконують свої функції: пристрій, продуманий до найдрібніших моментів, вигідно відрізняється простотою і естетичністю. Підходить для промислових і житлових об'єктів. Може використовуватися в системах колективної експлуатації. Це дуже надійний пристрій, не потребує переробки конструкції. Привід у нього не вимогливий до обслуговування, тому відрізняється ще й економічністю.

Серія Krono

 Серія Krono (2 моделі: стулка від 3 м, а також від 5 м)

Завдяки особливому алюмінієвому корпусу, відрізняється високою міцністю і надійністю. Універсальна система для автоматизації розпашних воріт, призначених для встановлення на житлових об'єктах. Є два варіанти пристрою для різних габаритів стулок: від 3 м або від 5 м в ширину. Забезпечує надійне блокування воріт в закритому вигляді. У комплекті можуть постачатися спеціальні мікроперемикачі, за допомогою яких можна налаштовувати кінцеві положення воріт в закритому і відкритому вигляді.

Серія Frog

 Серія Frog (2 варіанти: стулка від 3,5 м)

Дуже ефективна система автоматизації, відрізняється тривалим терміном служби. Завдяки особливому електромеханічному приводу, і, особливо, його нової варіації - Frog-AE, що живиться від 230 В, ворота рухаються максимально плавно і рівномірно. Система характеризується надійністю і безпечністю, забезпечує стабільну роботу навіть в умовах найбільш активного і частого використання. Пристрій розроблений з орієнтиром на довговічність, тому відрізняється підвищеною стійкістю до зносу. Відсутня необхідність в проведенні технічного обслуговування приводу. Пристрій має особливу сталеву монтажну платформу зі спеціальним покриттям, яке забезпечує надійний захист від корозійного впливу.

Серія Super Frog

 Серія Super Frog (Стулка від 8 м)

Система автоматизації встановлюється під землею. Дозволяє облаштувати автоматичне керування досить габаритними розпашними воротами. Виробляється тільки з якісних матеріалів і комплектуючих. Приводи з даної серії оптимально підходять для автоматизації воріт з великими стулками, наприклад, ангарних і воріт на великих виробничих об'єктах.

Серія Axo

 Серія Axo (2 моделі: стулка від 3 м, і від 7 м)

Привід надає можливість налаштувати автоматизацію розпашних воріт з досить великими стулками. Характеризується високими експлуатаційними якостями, забезпечує найбезпечніше використання. Застосування передових технологій практично повністю виключає знос конструкції. Привід повністю відповідає європейським нормативам, в тому числі вимогам до максимального штовхального зусилля.