Хочете придбати автоматичні шлагбауми?

Заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин:

Автоматичні шлагбауми в Чернівцях та Чернівецькій області

«Експріелтсервіс» пропонує купити автоматичний шлагбаум за прийнятною ціною.

Ми встановлюємо:

 • автоматичні шлагбауми;
 • різного роду приводи до воріт різних конфігурацій;
 • системи по зборці жалюзі, маркіз, відеодомофонів та інших приладів для автоматичного регулювання.

Автоматичний шлагбаум призначається для регулювання заїзду / виїзду транспортних засобів з прилеглої території підприємства, автостоянок та інших місць.

Шлагбаум володіє наступними характеристиками:

 • Розширений обсяг робочих температур.
 • Високий рівень інтенсивності роботи.
 • Підвищена швидкість відкривання / закривання.
 • Вбудований обігрівач.
 • Розблокування при відсутності напруги.
 • Блок керування.
 • Можливість підключення пристроїв.

Шлагбауми автоматичного управління марки Came представлені пристроями зі стрілою (завдовжки 2,5 - 12 метрів). Вироби серії можна застосовувати в умовах підвищеного рівня руху. Прилади виступають найкращим варіантом для обмеження заїзду на приватні, виробничі та громадські парковки.

Вони просто монтуються, продаються з широким вибором пристосувань:

 • стрілами з різним перетином;
 • освітлювальною арматурою;
 • лампами;
 • приладами для безпеки.

Вироби Gard від Came відповідають вcім вимогам, які висувають до професійного оснащення даної сфери на сучасному ринку.

Серія Gard - пристрої для перекриття проїзної частини 2,5 і 4 метри.

Автоматичні шлагбауми серія Вх

 Серія Вх

Пристрої призначені для проїзних частин 2,5, 4 і 6,5 метрів. Вони виступають найкращим варіантом для громадських і приватних паркувальних місць, які знаходяться в житлових районах або місцях з посиленим ходом автотранспорту. Монтаж здійснюється легко, немає необхідності створювати для установки певні умови. Конструкцію можна оснастити різноманітними приладами, що дозволить отримати систему в повній комплектації.

Gard 4 - перекриття проїзної частини, шириною 3,75 метра.

Автоматичні шлагбауми серія Вх

  Серія Вх

Даний модельний ряд підійде для проїздів в 3,75 метра. Вони виступають найкращим варіантом для здійснення контролю і регулювання пропуску на зони для пішоходів, загальні та приватні паркувальні місця. У лінійці є кілька моделей, оснащених приводом, спрямованих на економну роботу.

Gard 8 - пристрої для проїзної частини 7,6 метра.

Автоматичні шлагбауми серія Вх

 Серія Вх

Прилади представленої лінії являють собою шлагбауми для доріг з автоматичним управлінням, виготовлені для ведення контролю над транспортними потоками в житлових районах, промислових та загальних зонах. Завдяки застосуванню гумового пластичного профілю, стріли, зробленої з круглим перетином, для зниження парусності вдосконаленому дизайну виріб чудово підійде для будь-якої області застосування і якісно впишеться в існуюче архітектурне оформлення.

Пристрої G3750 G6500

 Пристрої G3750, G6500

Бездоганний варіант для паркувальних зон. Представлені шлагбауми мають привабливе та стильне оформлення.
Завдяки застосуванню нової інтегрованої плати управління ZL 38, є можливість підключити дюралайт для підсвічування стріли.

Застосування більш потужних стріл з овальним профілем дозволило монтувати шлагбауми в місцях з підвищеним рівнем дії вітру.

Пристрої можуть бути встановлені, як з правого, так і з лівого боку дороги, при цьому монтаж здійснюється без проблем.

Широкий вибір додаткових пристосувань дає можливість встановити систему, враховуючи при цьому персональні потреби кожного користувача. Більш широкий асортимент приладів безпеки дозволяє гарантувати максимальну надійність при використанні обладнання.

Особливий шарнір, необхідний для укладання стріли, дозволяє монтувати шлагбауми САМЕ навіть в тих місцях, де відсутній необхідний вільний простір для використання стріли у всю свою довжину.

Серія Gard 12 підійде для обмеження руху на проїзній частині шириною до 12 метрів. Пристрої застосовують в зонах підприємств промисловості з активним рухом. Це оптимальне рішення в подібних умовах.