Чому потіють металопластикові вікна?

Металопластикові вікна є на сьогоднішній момент найбільш популярними, завдяки своїй герметичності, теплоізоляції та невибагливості в обслуговуванні. Але багато власників таких конструкцій стикаються з проблемою накопичення конденсату на їх поверхнях. При чому зі звичайними дерев’яними  вікнами такого не відбувалось. Далі ми розберемо, чому потіють металопластикові вікна і як протидіяти такому явищу.

Існують різні причини накопичення вологи. Перш за все слід вияснити, де саме збираються краплі (на внутрішній чи зовнішній стороні склопакету). В першому випадку, скоріш за все вам дісталося вікно низької якості, яке не відповідає вимогам герметичності. Як правило, виправити такий дефект неможливо, тому потрібно уважно підходити до вибору продукції і виробника. Одними із кращих вікон сьогодні заслужено вважаються конструкції компанії «Експріелтсервіс». Це Чернівецький виробник металопластикових вікон та дверей, який пропонує якісну продукцію, що відповідає всім стандартам, по доступним українським цінам.

Якщо скраплення вологи відбувається на поверхні склопакету, що виходить в кімнату, тоді причина може полягати в різкому перепаді між температурою в середині приміщення та ззовні, або в дуже високому рівні вологості.

Недостатня вентиляція

Відсутність конденсату на старих дерев’яних вікнах пов’язана з тим, що їх герметичність значно гірша у порівнянні з металопластиковими аналогами. Старі вікна мали непомітні щілини, через які проходило повітря. Нові вікна повністю герметичні, щілин в них немає, тому повітря крізь закрите вікно не циркулює, звідси і з’являється конденсат. Для вирішення проблем достатньо регулярно провітрювати приміщення. Але нерідко виникає інша проблема: конденсат з’являється і в тих кімнатах, де є витяжки (ванна, кухня). Річ в тім, що вентиляційну систему потрібно періодично обслуговувати, так як з часом вона забивається павутинням, штукатуркою, жиром і т. п. Через відсутність ефективної вентиляції і починає збиратися волога.

Перевірити стан вентиляції можна за допомогою звичайної свічки чи запальнички. Підпаліть і піднесіть її до вентиляційної системи, подивіться за тим, що відбувається з вогнем. Якщо відсутня тяга в напрямку витяжки – систему необхідно прочистити.

Ремонт

Дуже часто з проблемою запотівання вікон стикаються одразу після закінчення ремонту в квартирі. Справа в тому, що різноманітні матеріли продовжують виділяти доволі багато вологи. Це стосується фарби, штукатурки, недавно покладеної керамічної плитки та інших будматеріалів. Проблема повинна зникнути після їх повного висихання. Для пришвидшення процесу варто частіше провітрювати квартиру, і, знову ж таки, важлива ефективна вентиляція. Більш того, деякі матеріли навіть на протязі 2-х років після ремонту здатні виділяти вологу. Інша причина – це неякісно виконані відкоси в процесі встановлення вікон.

Занадто широкі підвіконня

Через надвелику ширину підвіконь склопакет недостатньо добре обдувається теплим повітрям, що і призводить до появи крапель води. Якщо вам необхідні саме такі моделі підвіконь, тоді, в крайньому випадку, в них можна передбачити спеціальні отвори для забезпечення нормальної циркуляції повітря. Для таких отворів існують спеціальні декоративні вставки. Але краще на етапі планування передбачити таку конструкцію, яка б не перешкоджала надходженню нагрітого повітря від опалювального устаткування. Наша компанія «Експріелтсервіс» пропонує якісні вікна і підвіконники, а також їх правильний монтаж, що виключає ризик виникнення конденсату.

 Теплоізоляція

До появи конденсату призводить різниця між температурою на вулиці та в кімнаті. Тому приміщення повинно мати хоч мінімальну теплоізоляцію.

Кімнатні рослини

Квіти і інші рослини підвищують вологість, і знаходяться при цьому, зазвичай, на підвіконнях. Волога, яку вони виділяють, і призводить до запотівання вікон. Тому при виникненні даної проблеми, слід перемісти квіти в інше місце.

Також проблему запотівання можна вирішити встановленням кондиціонера, так як він сушить повітря. І найголовніше – це якісні вікна та правильний монтаж. Придбати металопластикові вікна гарантовано високої якості надає можливість чернівецький виробник — компанія «Експріелтсервіс».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *