Close
Поставте ваше запитанняГаражні ворота Exprieltservice

Безпека. Естетика. Комфорт
Гаражні ворота від Exprieltservice
Безпека. Естетика. Комфорт.
Close
Бажаєте здійснити замовлення? Напишіть нам!
Під час вибору воріт у гараж найбільш вдале рішення є підйомно-секційні системи. Це якісний та продуманий до дрібниць продукт, вироблений у Європі. Головними перевагами воріт є: зручність, надійність та естетичний зовнішній вигляд. Конструкція складається з окремих горизонтальних секцій, які між собою скріплені петлями та рухаються напрямними вгору і далі горизонтально під стелю. Завдяки цьому їй не потрібне місце перед воротами. Усередині приміщення система також розміщується компактно.
Гаражні секційні ворота RYTERNA можуть бути виконані із сендвіч-панелей різних кольорів та фактур. Існує більш ніж 10 базових відтінків фарбування за каталогом RAL, а також додаткові варіанти, що імітують дерево. Варіантів фактури теж безліч: вузький гофр (rib), широкий гофр (mid rib), дошка (flush), мікросмуга (microrib), макросмуга (macrorib), верхня смуга (top rib), фільонка (cassette); тиснення поверхні може бути «під дерево» (woodgrain), «під тинькування» (stucco) або гладка панель (slick). Також будь-яку панель можна за бажанням пофарбувати у улюблений колір за каталогом RAL.
Полотно воріт виготовляється зі спеціальних сталевих сендвіч-панелей з поліуретановим наповненням, тому в гаражі тепло буде зберігатися без втрат. Асортимент зовнішнього вигляду панелей та додаткових аксесуарів «Рітерна» досить широкий, завдяки чому можна виготовити гаражні ворота за індивідуальним дизайном замовника. Для зручності керування системи можуть бути укомплектовані автоматикою з пультами дистанційного керування.
 • Комфорт
  Можна повноцінно використовувати всю площу гаражу, коли ворота відкриті.
 • Автоматизація
  Ми оснащуємо наші ворота якісною автоматичною фурнітурою, що робить їх використання максимально комфортним та безпечним.
 • Надійність
  Ворота стійкі до впливу атмосферних явищ, тому не виникає необхідність в перефарбовуванню воріт протягом багатьох років. Відкриття і закриття воріт не викликає складнощів навіть у найбільш сніжну зиму.
 • Тепло
  Секційні плити воріт оснащені пенополіуретановим наповнювачем, а також гумовим ущільнювачем, що забезпечує відмінну теплоізоляцію.
 • Функціональність
  Ворота можуть комплектуватися окремими дверима в аналогічному стилі, що вбудовуються у ворота, або встановлюються окремо. Також можливе встановлення зовнішніх ключів для ручного відкривання.
 • Індивідуальний підхід
  Різноманітність розмірів, форм, кольорів конструкцій дозволяє втілювати будь-які дизайнерські та архітектурні проекти. Наші менеджери завжди допоможуть вам з вибором.
 • Сервіс
  Наші клієнти завжди можуть розраховувати на якісне встановлення та обслуговування наших конструкцій протягом довгих років.