Close
Поставте ваше запитання
Будівельні послуги - Exprieltservice

Ми реалізовуємо складні будівельні та конструкторські рішення, надаючи вашим об'єктам сучасний вигляд, та зручність у експлуатації.
У своїй діяльності ми орієнтуємося на високу якість виконуваних робіт і об'єктів, що зводяться. Для цього ретельно контролюється кожен етап реалізації проекту, використовуються передові українські та європейські будівельні технології. Ми індивідуально і комплексно підходимо до реалізації кожного проекту. Наша команда - це висококваліфіковані фахівці в сфері будівництва та ремонту, які вміють якісно і оперативно виконувати завдання будь-якої складності.

Дізнайтеся, які етапи реалізації проекту вас очікують у співпраці з нами.
Запит
Знайомимося, фіксуємо Ваші потреби та побажання у реалізації проекту. Надаємо безкоштовну консультацію.
Синхронізація
Обговорюємо суть та економіку проекту. Фіксуємо цілі, побажання та очікуваний результат. Збираємо необхідну інформацію для формування комерційної пропозиції.
Пропозиція
Формуємо комерційну пропозицію, яка включатиме всі аспекти реалізації проекту, цінову політику та терміни виконання робіт.
Договір
Підписання договору сторонами та внесення авансового платежу. Підготовка об'єкту та умов для початку виконання робіт підрядником.
Реалізація
Виконуємо проект згідно затвердженого плану, технічного завдання. Замовник підписує акти виконаних робіт, якщо всі послуги надані згідно договору та зауважень до них немає.
Супровід
Регулювання конструкцій, технічна підтримка. Гарантійне обслуговування, якщо передбачено договором.